Dárkový certifikát VP climbing servis

Univerzální dárkový certifikát pro čerpání služeb firmy VP climbing servis s.r.o. - horolezecká škola a outdoorové aktivity, školení a servis pro výškové práce,, nákup zboží nabízeného v tomto internetovém obchodě a čerpaním služeb Penzionu Na Kovárně Tisá v hodnotě 500 , 1000 , 2000 , 5000 , 10000 Kč . Poštovné a balné zdarma.

Jak můžete nabízené certifikáty využít ?

VP climbing servis - www.lezeckavystroj.cz nabízí výstroj pro horolezectví, sportovní lezení a výškové práce a dále řadu služeb spojených s těmito aktivitami. Všechny tyto služby lze nejen přímo objednat, ale i darovat ve formě dárkového certifikátu. Využijte tuto jedinečnou možnost obdarovat své blízké netradičním, originálním a přitom praktickým dárkem.
 
Certifikáty můžete uplatnít následujícími způsoby:
 • Nákupem v internetovém obchodě s OOPP proti pádu a horolezeckými potřebami : www.lezeckavystroj.cz /při nákupu uveďte číslo certifikátu a jeho hodnotu do textového pole "komentář", obratem Vám zašleme potvrzení Vaší objednávky snížené o hodnotu certifikátu./
 • Čerpáním vybrané aktivity v nabídce našich služeb (školení pro výškové práce, školení pro zásahové složky, lezecké školy /např. horolezectví, návštěva jeskyní, slaňování na skalách, lanové dráhy, via ferrata a pod./ a dalšími službami spojenými se školením a servicem pro výškové práce: www.lezeckaskola.cz
 • Na ubytovací a stravovací služby penzionu Na Kovárně v Česko-saském Švýcarku
 • Na dolňkové služby penzionu : využití hřiště na tenis a odbijenou, sauny, fitness
 • Certifikát je možné využít taktéž kombinacemi uvedených nabídek
 

Proč právě dárkový certifikát naší firmy?

Jde o originální dárek, který nejen potěší, ale přináší i novou inspiraci, zkušenosti a zážitky.
 • Certifikát má platnost 12 měsíců a je pouze na obdarovaném, kdy jej využije
 • Certifikát je přenosný a může jej využít kdokoliv.
 • Certifikát vystavujeme na konkrétní hodnotu. Je čistě na klientovi, v jaké hodnotě bude certifikát vystaven. Standardně nabízíme certifikáty v hodnotě 500, 1000, 2000, 5000 a 10000 Kč, ale na přání klienta je možné připravit certifikát v libovolné hodnotě. Neváhejte nás kontaktovar.
 • Certifikát má unikátní grafickou podobu a je vytištěn ve foto kvalitě na fotografický papír o velikosti 15x10 cm.
 

Jak certifikát objednat ?

Zakoupit dárkový certifikát je velice jednoduché. Stačí se rozhodnout pro některou následující možnost:
 • V E-shopu. Nejjednodušší a nejrychlejší cestou jak pohodlně z domova objednat dárkový certifikát.  Po potvrzení Vašeho nákupu v košíku, Vám certifkát zašleme poštou na dobírku.
 • Osobně: Nejrychlejší cestou jak získat dárkový certifikát je přijít si jej osobně objednat, zaplatit a na počkání převzít v našem prodejním skladu v Tisé  a to vždy po domluvě s naší kanceláří tel. 603827898
 • Emailem: Další možností je objednat dárkový certifikát prostřednictvím e-mailové zprávy na adresu info@lezeckavystroj.cz. Do emailu prosím přesně popište o jaký certifikát máte zájem a uveďte Vaši adresu a tel. číslo. Budete obratem kontaktováni s podrobnostmi.
 • Po telefonu: Pokud máte speciální požadavky na obsah certifikátu, jeho doručení či platbu, můžete nás kontaktovat na tel. čísle 603827898 a to každý pracovní den od 08.00 do 16:00 hod.. Po telefonu s vámi individuálně vyřešíme vše potřebné a dárkový certifikát bude přesně podle vašich představ.

Nejprodávanější Dárkový certifikát

Filtrovat podle výrobců nebo parametrů